INFORMÁCIE O VRÁTENÍ TOVARU

Pri nákupe v našom e-shope môžte odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu.

v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku, a to do 14 dní od prevzatia tovaru. Majte na pamäti, že tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný a s visačkou.

S vašou objednávkou vám automaticky do balíka priložíme aj Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy a spätný štítok pre kuriérsku spoločnosť GLS, cez ktorú pre vás zabezpečujeme prepravu tovaru a cez ktorú nám aj vy môžte pohodlne vrátiť tovar späť.

Pri vypĺňaní formuláru prosím nasledujte pokyny ako postupovať. Vyberte si, či si želáte vrátiť peniaze alebo si budete priať tovar vymeniť za iný.

Pokúsime sa celý proces skrátiť na minimum, podľa zákona máme na vrátenie peňazí 14 dní od obdržania nepoškodeného, nenoseného tovaru s visačkou alebo vám v tomto čase pošleme iný tovar. Pri on-line platbe kartou vraciame peniaze na použitú platobnú kartu.

Bližšie informácie nájdete v Obchodných podmienkach TU.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke +421 911 776 644 v pracovných dňoch od 10:00 do 18:00 alebo e-mailom na shop@comodoconcept.sk.

Váš tím Comodo Concept